Apie mus

UAB GenysUAB “Genys” įkurta 1990 metais. Laikui bėgant, bendrovė augo ir tapo viena iš didžiausių ir patikimiausių šaldymo įrangos ir paslaugų tiekėjų Lietuvoje ir Latvijoje. Pagrindinė bendrovės būstinė yra Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje ir Panevėžyje veikia atstovybės, o Alytuje, Utenoje ir Šiauliuose – serviso tarnybos. Latvijos Respublikoje nuo 2002 m. veiklą vykdo dukterinė įmonė SIA “Genys”.

Šiandien UAB "Genys" yra atestuota įmonė, sukaupusi didelę patirtį šaldymo sistemų projektavimo, diegimo ir rekonstravimo darbų srityse, kokybiškai atliekanti darbus pramoninės ir komercinės paskirties objektuose.

Nuo 1996 m. bendrovės specialistai aptarnauja McDonald's restoranų technologinius maisto ir šaldymo įrenginius.

Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje veikia ekspozicijos salės, kuriose galima įsigyti įvairių sudėtinių šaldymo sistemose naudojamų dalių – šaldymo agentų, filtrų, kompresorių, įrankių ir įvairių smulkmenų.

Platus kokybiškos šaldymo įrangos asortimentas, kompiuterizuotų valdymo sistemų taikymas, operatyvus bei patikimas servisas, patirtis lemia aukštą darbų kokybę, sėkmingą smulkių ir sudėtingų projektų realizaciją bei jų priežiūrą.

Bendrovė Lietuvoje ir Latvijos Respublikoje atstovauja Emerson Climate Technologies prekinių ženklų „Copeland“ ir „Vilter“ produktus.

UAB “Genys” yra Lietuvos nacionalinės šaltininkų asociacijos bei Lietuvos šiluminės technikos inžinierių asociacijos narė.

 

 UAB Genys atestatas UAB Genys sertifikatas UAB Genys sertifikatas